Beschrijving
Krachtige schuimopbrengst met de schuimlans LS12 “ 1,8 mm nozzle
De schuimlans LS12 met 1,8 mm nozzle is een lans voor het spuiten van schuim met hogedrukreinigers. Deze uitvoering wordt geleverd zonder injector en sluit direct aan op een bestaand injectorsysteem. De schuimlans is geschikt voor reinigingstoepassingen tussen 60 en 200 bar en een maximale temperatuur van 60 °C, waar een mooie schuimlaag gewenst is.
Toepassing schuimlans LS12 “ Nozzle 1,8 mm
De LS12 schuimlans wordt gebruikt in combinatie met een externe injector voor het aanzuigen en mengen van de reinigingsmiddelen. Dankzij de 1,8 mm nozzle ontstaat een fijne, gecontroleerde schuimlaag die geschikt is voor:
- Voertuigreiniging
- Industrie
- Landbouw
- Overige schoonmaakwerkzaamheden waar schuim gewenst is
De lans heeft een 1/4″ binnendraad aansluiting en kan daardoor eenvoudig worden geïntegreerd in bestaande hogedruksystemen.
Specificaties Schuimlans LS12 “ Nozzle 1,8 mm “ Zonder injector
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Werkdruk | 60 “ 200 bar |
| Temperatuur | Max 60 °C |
| Debiet | 5 “ 10 l/min |
| Nozzle | 1,8 mm |
| Aansluiting | 1/4″ binnendraad |
| Lengte | 298,5mm |
Efficiënt schuimen met de LS12-schuimlans
Deze schuimlans biedt een constante schuimproductie voor uiteenlopende hogedruktoepassingen. Bij Altec Parts bestel je eenvoudig online, altijd tegen scherpe prijzen. Bestel je voor 14.00 uur, dan wordt je bestelling dezelfde dag verzonden. Heb je vragen over toepassingen met schuim, onze specialisten staan klaar om verder te helpen.
Meer informatie
| Merk | PA |
|---|





